Олександр Гвоздик

Олекса́ндр Сергі́йович Гво́здик народився 15 квітня 1987 року у Харкові. Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012року (Лондон). Багаторазовий чемпіон України Чемпіон світу серед студентів.Переможець літньої універсіади. Заслужений майстер спорту України. на даний час боксер професіонал.

З раннього дитинства батько переконував Олександра, що бокс  — найкращий у світі вид спорту. Та тренування хлопець розпочав з кікбоксингу. А вже у 10-річному віці став відвідувати зайняття з боксу у спортивному клубі «Металіст», де працював тренером Олександр Вдовиченко.

Займаючись боксом у олександра було немало перемог та перший значний успіх прийшов до Гвоздика у 2008 році, коли він став чемпіоном світ серед студентів, потім у 2009 роі  він був незаперечним лідером серед українських боксерів у своїй ваговій категорії, що дозволило з року в рік отримувати золоті нагороди на чумпіанатах України.А вже у 2010 році Олександр став переможцем на Кубку Європи.

 Та на жаль на чемпіонатах світ фортуна відвіртається ві Олександра.У 2009 році у Мілані він програє німцю Рене Краузе а у 2011 у Баку поступається росіянину Єгору Мехонцеву, та всеж Гвоздик завойовує олімпійську ліцензію.

У Лондоні на Олімпійських ігрх український боксер, почавши виступи зі стадії 1/16 фіналу, перемігши білоруса Михайла Довголевця,потім бійця з Нікарагуа Осмара Браво Амадора та представника з Алжира Абдельхафіда Бенчаблу, та зупинив нашого спортсмена боксер із казахстану Адільбек Ніязимбетов  якому він поступився лише за рішенням суддів, набравши однакову з суперником кількість очок. Внаслідок цього українець був змушений задовольнитися лише бронзовою нагородою Олімпіади.

НА літній універсіаді, ( 6-17 липня Казань ) , Гвоздик завойовує золоту медаль у ваговій категорії до 81 кг.Перемігши таких суперників; Айнара Карлсона, Кіма Хйонгкью, Михайла Даугалявец, а золото отримав без бою через травму росіянина Дмитра Бівола!

Під час другого сезону WSB виступав легіонером за російську команду « Динамо Москва » бо на цей час української ще небуло. Провів 4 боя і у чотирьох отримав перемогу. Після Олімпіади у Лондоні підписав контракт із новоутвореною українською командою « Українські отамани ». У загальному у Світовій сірії боксу Гвоздик провів 9 боїв отримав 9 перемог з яких 3 достроково. Після успіху на Олімпіаді у Лондоні та перемог у Світовій серії боксу у Олександра зявилось чимало пропозицій перейти у професіонали, та Гвоздик надов перевагу американській компанії Top Rank , з якою вже працював Василь Ломаченко. 14 лютого 2014 року Гвоздик підписав контракт. А свій дебютний бій-професіоналів провів 12 квітня 2014 року у Лас-Вегасі у андуркарті бою Пакяо-Бредлі. Також Олександр Гвоздик володар Орденів « За заслуги » ll-ступеня та lll-ступеня.

 

 

 

 тут можна записатись на тренування