"Трудові резерви" - боксерський зал міста Львова замається вихованням дітей, та юнаків. Ми процюєм не одне десятиліття, та завжди ідем у ногу із часом, У нас працювали такі відомі тренери з боксу:

Іван Когут який тренував Віктора Плотнікова.

Едуард Мартиросян

Заслужений тренер України Олег Степанович Комар, серед його вихованців боксер професіонал Геннадій Делісандру та неодноразовий чемпіон світу з кік-боксингу Роман Голод.

 Заслужений тренер України  та володар звання « кращий тренер світу » ,  тренер Національної збірної України Дмитро Дмитрович Сосновський. Серед його вихованців срібний призер олімпійських ігор Андрій Котельник.

 Також у нас тренуються боксери професіонали, серед яких відомий боксер професіонал Віктор Плотніков, володар поясів IBF international та EABA . Та багато дітей, з яких у майбутньому, ми надіємось виросте не один боксер, Олімпійський чемпіон, чи боксер професіонал. Основна мета нашої оргонізації це популяризація боксу та пропаганда здорового способу життя,виховання юних боксерів. В клубі є професійні тренери з боксу,випускники Львівського Державного Університету Фізичної культури, та мають багатолітній досвідом роботи з дітьми , які хочуть чогось навчити спортсменів, та дітей, і є професіоналами своєї справи. Ми хочем прив'язати культуру спорту та здорового способу життя нашому молодому підростаючому поколінню. Підняти рівень престижу у суспільстві професії , «тренер» та «спортсмен», то зробити нашу націю сильнішою. 

 У нас великий сучасний боксерський  зал  площею 280 кв.м з висотою стелі 6 м.з професійним рингом, боксерських  снарядів 6 шт. та дві подушки настінні, різновиди грифів  блінів  та гантель достатньо.набір медицинболів та гантелів також є у наявності  тенісний стіл на якому можуть діти після тренування провести дозвілля.душ роздягальня тощо. Поряд знаходяться  парки такі як Стрийський парк та Парк Залізні Води у яких при бажанні можна здійснити пробіжку до  початку тренування.

 Набір дівчат і хлопців проводиться в дитячу і дорослу групи. Тренування триває 1,5 години.Підібрати групу за віком і навантаженням зможе кожен бажаючий. Практикується проведення індивідуальних тренувань,  робота на лапах. Ми готуємо професійних боксерів, які приймають участь в змаганнях Федерації боксу України, національних європейських федерацій та AIBA. А також просто людей, які хочуть освоїти бокс для самозахисту і фізичного розвитку. Тренування в дитячій групі - безкоштовно! Ми розташовані у центрі Львова, та зручно до нас дістатись із будь-якої точки міста. Запрошуємо усіх бажаючих за адресою::

 м. Львів вул. Василя Стуса, 2

  тут можна записатись на тренування

Займайся боксом, бути сильним - модно! Та необхідно!

Ми за здоровий спосіб життя!